Od 1.6.2021 zajišťuje výrobu, dodávku a montáž střešních světlíků MAKROTHERM naše dceřiná společnost MAKROTHERM s.r.o. Adresa provozovny a kontakty zůstavají nezměněny.

Změna adresy provozovny

Došlo ke změně adresy provozovny České Budějovice. Nová adresa provozovny je Kněžskodvorská 2544, 370 01 České Budějovice.

Aktuality 07/2019

V květnu ve společnosti úspěšně proběhl dozorový audit našeho integrovaného systému řízení. Zároveň se nám podařilo z větších zakázek úspěšně dokončit a předat Bytový dům Zdiměřická v Praze a pro ČEZ a.s. Realizační a výcvikové centrum v lokalitě Březí. V současné době realizujeme např. opravu chladicí věže č. 2 v Jaderné elektrárně Dukovany.

Volná pracovní místa

HLEDÁME NOVÉ PRACOVNÍKY NA TYTO POZICE:

stavbyvedoucí, mistr, stavební dělník, rozpočtář

Pokud máte zájem pro nás pracovat, kontaktujte nás buď prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci „Kariéra“, telefonicky, mailem nebo přijďte osobně.

Spuštění nových webových stránek

Dnešním dnem byla spuštěna zkušební verze nových webových stránek společnosti BETVAR a.s.. Pokud Vám zde bude něco chybět, neváhejte nás kontaktovat, buďto prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo e-mailem. Pevně věříme, že se Vám nové stránky budou líbit. Obsah webu se bude průběžně aktualizovat a rozšiřovat.

Změna sídla společnosti

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou oznámili, že s účinností od 17. 1.  2016 dochází ke změně sídla společnosti BETVAR a.s. na adresu Nákupní 995, 252 42 Jesenice. !!

Zveřejnění rozhodnutí o přeměně akcií

Společnost BETVAR a.s., IČ: 63080087, se sídlem Řehořova 42, 130 00  Praha 3, zapsaná v obchodním  rejstříku vedeném Městským soudem  v Praze, oddíl B, vložka 3258 (dále jen „ společnost “), tímto v  souladu  s ustanovením  §  529  a  násl.  zákona  č.  89/2012  S b.,  občanský  zákoník ,  oznamuje,  že  rozhodnutím  jediného  akcionáře  v působnosti  valné  hromady  společnosti  bylo  dne  11.10.2016 rozhodnuto o  přeměně všech 2.000 kusů listinných akcií společnosti na jméno na zaknihované akcie….

PDF ke stažení: Zveřejnění rozhodnutí o přeměně akcií